Obraz Ładujący

#challengeMÓZG :: Lekcja 3 :: Czy Twój mózg jest zielony?

O lekcji:

A cóż to za pytanie? Poszukamy na nie odpowiedzi. I co ta wiedza może nam dać w codziennym używaniu tego zacnego narządu?

Lekcję znajdziesz tutaj: KLIKNIJ

Materiały dodatkowe: challengeMÓZG lekcja_3

Prowadzący: Agata Baj
Facebook: Agata Baj

Pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog: doradca personalny i zawodowy. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych coaching i mentoring na
Wyższej Szkole Teologiczno – Społecznej w Warszawie.

Pionierka w propagowaniu myślenia wizualnego (visual thinking) w edukacji. Autorka książki MYŚLOGRAFIA.

Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli i studentów. Właścicielka marki eduBAJ, założycielka grupy na Facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka publikacji: MYŚLOGRAFIA – ćwiczenia na start (2018)MAPY MYŚLI. Poradnik dla osób uczących się (2013) oraz artykułów dotyczących edukacji, uczenia się i rozwoju. Publikowała w magazynie: TRENDY – uczenie się w XXI w., Awangarda w edukacji, Gazeta Szkolna, Szkoła Jazdy, Życie Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

www.agatabaj.pl

Czas rozpoczęcia

8:00 pm

20 marca, 2022

Czas zakończenia

8:30 pm

20 marca, 2022

Uczestnicy wydarzenia