Obraz Ładujący

#challengeMÓZG :: Lekcja 1 :: Stwórz instrukcję obsługi (własnego) mózgu.

O lekcji:
Jesteśmy do siebie podobni w różnych sposobach działania, ale też mamy indywidualne preferencje. Chcę rzucić Ci wyzwanie #challengeMÓZG zostań badaczem, prowadź obserwacje. Zobacz co dla Ciebie działa, a co nie. Zaprasza do przygody odkrywcy swoich MOCY.

Lekcję znajdziesz tutaj: Kliknij

Materiały dodatkowe znajdziesz poniżej.
Wystarczy, że klikniesz na nich prawym przyciskiem myszki i zapiszesz na dysku.
One są dla Ciebie! Nie bój się z nich korzystać! 🙂

Lub pobierz w formacie pdf challengeMÓZG lekcja_1

Prowadzący: Agata Baj
Facebook: Agata Baj

Pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog: doradca personalny i zawodowy. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych coaching i mentoring na
Wyższej Szkole Teologiczno – Społecznej w Warszawie.

Pionierka w propagowaniu myślenia wizualnego (visual thinking) w edukacji. Autorka książki MYŚLOGRAFIA.

Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli i studentów. Właścicielka marki eduBAJ, założycielka grupy na Facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka publikacji: MYŚLOGRAFIA – ćwiczenia na start (2018)MAPY MYŚLI. Poradnik dla osób uczących się (2013) oraz artykułów dotyczących edukacji, uczenia się i rozwoju. Publikowała w magazynie: TRENDY – uczenie się w XXI w., Awangarda w edukacji, Gazeta Szkolna, Szkoła Jazdy, Życie Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

www.agatabaj.pl

Czas rozpoczęcia

8:00 pm

6 marca, 2022

Czas zakończenia

8:20 pm

6 marca, 2022

Uczestnicy wydarzenia