Obraz Ładujący

Wielka powtórka dla 8-klasistów

Pomagamy bezpłatnie. Przygotowanie się do egzaminu z: 

  • matematyki (10 lekcji), 
  • języka polskiego (10 lekcji), 
  • języka angielskiego (5 lekcji). 

Wsparcie w przedmiotach egzaminacyjnych jest uzupełnione o kwestie przydatne i ważne na każdym etapie edukacji: 

  • krótkie lekcje z uczenia się (10 lekcji),   
  • praktyczne techniki na ostatniej prostej (5 lekcji).

Wszystkie zajęcia “live” będą dostępne bezpłatnie na YouTube, na kanale TIMSZEL

Repetitio est mater studiorum. Powtarzanie jest matką wiedzy. Wierzymy  w to powiedzenie, bo doświadczyliśmy go ucząc się i ucząc innych. Naszym celem jest pomóc ósmoklasistom, odświeżyć wiadomości lub dowiedzieć się nowych rzeczy. Dzięki Wielkiej Powtórce, łatwiej zdasz egzamin ósmoklasisty.

  • Nasze zajęcia są w stałe dni, o stałych godzinach (patrz wydarzenia)
  • Nasze zajęcia prowadzą eksperci w swoich dziedzinach, którzy wiedzą czego i jak uczyć.
  • Nasze zajęcia są łatwo dostępne – stream live na YouTube i dostępne do odsłuchania na tej stronie (www.timszel.pl)

Korzyści dla Ciebie:

  • Ty wybierasz czego i kiedy się uczysz.
  • Nie rozumiesz – zadajesz pytanie – dostajesz odpowiedź.
  • Dostęp do specjalnej grupy na Facebooku.
  • To Ty decydujesz, bo to Ty się uczysz – my pomagamy.

     

timszel.pl

Ewa Drobek - język - angielski

Ewa Drobek – nauczycielka języka angielskiego z 22- letnim stażem. Przygotowuje do egzaminu maturalnego od 17 lat z bardzo dobrymi wynikami (moi uczniowie osiągają wyniki na poziomie podstawowym powyżej 94%. Na poziomie rozszerzonym powyżej 75%). Jestem Nauczycielem Roku Języka Angielskiego BAS 2018, wyróżnioną w konkursie Nauczyciel Roku 2019 oraz jedną z 50 nauczycieli, którzy znaleźli się na liście najbardziej zaangażowanych nauczycieli świata w globalnym konkursie Dedicated Teacher Awards 2020. Do każdego z tych konkursów zgłosili mnie moi uczniowie. Kocham swoją pracę i cieszę się, że mam z moimi wychowankami świetny kontakt. Wierzę, że nasze dobre relacje wpływają na sukces edukacyjny, który razem osiągamy w szkole oraz podczas realizacji wielu projektów edukacyjnych. Nauczanie języków obcych jest moją pracą i jednocześnie pasją. Cały czas się rozwijam, poszukuję nowych rozwiązań, aby moi uczniowie mogli z sukcesem zdać maturę i dostać się na wymarzone uczelnie. Jestem fanką nowych technologii, używania aplikacji edukacyjnych, uczenia się języka angielskiego z pomocą filmów oraz muzyki. Od 7 lat prowadzę autorski projekt muzyczny “Żmichowska Śpiewa”, który pomaga szlifować talenty wokalne moich uczniów. Nagraliśmy wspólnie 6 profesjonalnych płyt, a ja zyskałam nowy zawód realizatora dźwięku. Prywatnie uwielbiam teatr i czytanie książek oraz podróżowanie.
 

Krzysztof Chojecki - matematyka

Pomysłodawca i współtwórca darmowego projektu edukacyjnego Pi-stacja Matematyka; (www.pistacja.tv), dla którego stworzył ponad 500 filmów z matematyki. Nauczyciel matematyki i menedżer ds. edukacji w Szkole Otwartej w Warszawie. Szkoli nauczycieli z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, odwróconej lekcji i nauczania zdalnego. Członek grupy Superbelfrzy RP. Współprowadzący dwugodzinnej lekcji online z matematyki, w której udział wzięło 4500 osób. Prelegent konferencji TEDx Milanówek “Co jeszcze mamy do odkrycia?”. Finalista plebiscytu Polskiego Radia “Nieprzeciętni 2019”.Twórca filmów edukacyjnych z matematyki w Korki.tv – programie edukacyjnym w telewizji METRO na czas pandemii dedykowanym uczniom i uczennicom szkół średnich. Laureat listy 100 roku 2020, która wyróżnia osoby szczególnie przyczyniające się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Twórca marki produkującej ubrania i gadżety matematyczne “Mathletic”.

timszel.pl

Paweł Aleksandrowicz - #umiem

Pasjonat edukacji i rozwoju. Specjalizuje się w rozwoju nawyków. Twórca i współtwórca programów wolontariatu na dużą skalę oraz programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. 
Menadżer i koordynator. Doświadczenie w obszarze edukacji zdobył w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Fundacji Legii oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej (choć to było dawno).  Wolotnariat zna zarówno od strony dużych projektów (planowanie i koordynacja wolontariatu w Polsce podczas Euro 2012, rozwój wolontariatu na Stadionie Narodowym) jak i pracy jako wolontariusz w domu dziecka w Armenii. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Choć nie jest trenerem biznesu, przenosi metody rozwojowe do świata edukacji. Sudiował socjologię a teraz uzupełnia wiedzę na studiach z pscyhologii. Jest też w trakcie certyfikacji w ramach międzynarodowego narzędzia wspierającego rozwój indywidualny i zawodowy.

timszel.pl

Katarzyna Włodkowska - język polski

Katarzyna Włodkowska – eduentuzjasta, członkini grupy Superbelfrzy RP, doradca metodyczny, nauczycielka języka polskiego i edukacji medialnej, koordynatorka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów edukacyjnych i humanitarnych, certyfikowana trenerka oświaty, egzaminatorka maturalna.

Prezes Stowarzyszenia Nadzieja dla Ugandy, którego celem jest wybudowanie domu dla dzieci w Ugandzie, w mieście Budaka. Wyróżniona w konkursie “Wielkopolski Nauczyciel Roku”, organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, w 2018 roku znalazła się w gronie 13 najlepszych nauczycieli w Polsce, w konkursie organizowanym przez Głos Nauczycielski. W 2019 roku została finalistą konkursu “Za naprawianie świata” im. Ireny Sendlerowej organizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Stowarzyszenie Dzieci Holocaustu. W 2012 roku została wyróżniona w konkursie “Człowiek roku” organizowanym przez Tygodnik Pilski, w 2017 wyróżniona tytułem “Najpopularniejszy Nauczyciel Powiatu” w konkursie organizowanym przez Głos Wielkopolski. W 2018 wyróżniona w plebiscycie organizowanym przez Tygodnik Pilski tytułem Człowiek Roku, w kategorii Kultura i Oświata. Prelegent na wielu ogólnopolskich konferencjach. Liderka programu 
– szkoła, którego celem jest stworzenie metodami partycypacyjnymi narzędzi do prowadzenia lekcji oraz podniesienie kluczowych kompetencji cyfrowych. Koordynanorka projektu społecznego „Lekcje w sieci”, który ma za zadanie pomóc nauczycielom, rodzicom i uczniom w dotarciu do zweryfikowanych treści edukacyjnych. .
Tutaj zobaczysz ją w akcji przed kamerą:
https://fb.watch/49Dio7JxQj/
timszel.pl

Łukasz Szeliga - język polski

Łukasz Szeliga – interdyscyplinarne wykształcenie przekłada na praktykę. Tutor, nauczyciel i edukator, a także spec. ds. komunikacji. Uczy języka polskiego, specjalizując się w nauczaniu języka polskiego jako obcego i drugiego. Ponadto uczy business management w ramach programu matury międzynarodowej IB DP oraz Cambridge.
Twórca programów nauczania, interdyscyplinarnych scenariuszy zajęć oraz e-kursów.

Współautor Akademii Młodego Psychologa – autorskiego cyklu warsztatów dla dzieci i młodzieży. Pomysłodawca i twórca społecznej inicjatywy BeCom!, która w latach 2015-2017 dawała krakowskiej młodzieży szansę na rozwój w obszarach tj. media, technologia i komunikacja poprzez spotkania i warsztaty z ekspertami z różnych branż.

Jako tutor towarzyszy dzieciom i młodzieży w procesie rozwijania poczucia własnej wartości, samoświadomości i pasji.

Doświadczenie zdobywał, ucząc w Szkole Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w szkołach publicznych i prywatnych, w tym w International School of Kraków – jednostce edukacyjnej Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce. Obecnie współpracuje z CIS – Dwujęzycznym Niepublicznym Liceum. Absolwent filologii polskiej (spec. nauczycielska) oraz glottodydaktyki polonistycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także marketingu internetowego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Studiował socjologię w ramach MISH na UJ.

Zaangażowany społecznie na rzecz rozwoju edukacji (inicjatywa W.I.E.M., Forum Nowej Edukacji, budżet obywatelski). Doradza organizacjom oraz osobom prywatnym w zakresie komunikacji i skutecznego budowania marki z wykorzystaniem social media.
Do tej pory (jako nauczyciel, lektor i tutor) współpracował z przedstawicielami przeszło 60 krajów.

Od 2020 roku prowadzi w Krakowie własną przestrzeń rozwojowo-edukacyjną w duchu podejścia spersonalizowanego. Przestrzeń, gdzie można być sobą.

timszel.pl

Agata Baj - #challengeMÓZG

Pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog: doradca personalny i zawodowy. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych coaching i mentoring na
Wyższej Szkole Teologiczno – Społecznej w Warszawie.

Pionierka w propagowaniu myślenia wizualnego (visual thinking) w edukacji. Autorka książki MYŚLOGRAFIA.

Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli i studentów. Właścicielka marki eduBAJ, założycielka grupy na Facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka publikacji: MYŚLOGRAFIA – ćwiczenia na start (2018)MAPY MYŚLI. Poradnik dla osób uczących się (2013) oraz artykułów dotyczących edukacji, uczenia się i rozwoju. Publikowała w magazynie: TRENDY – uczenie się w XXI w., Awangarda w edukacji, Gazeta Szkolna, Szkoła Jazdy, Życie Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

www.agatabaj.pl
https://myslografia.edu.pl

timszel.pl

ROZKŁAD JAZDY

MATEMATYKA

JĘZYK POLSKI

JĘZYK ANGIELSKI

#UMIEM

#challengeMÓZG

TIMSZEL.PL